טיפה אחרת - תרפיה במים חיים

נעים מאד, אורלי גל, נשואה ואמא לתאומים.
היי-טקיסטית לשעבר, רקדנית בטן, ציירת וחולמת בלתי נלאית.אני הידרותרפיסטית מוסמכת וינגייט ומטפלת וואטסו מוסמכת ברמה בינ"ל.
יש לי ווידוי קטן, כנראה שיש לי הפרעה גבולית בכל מה שקשור למים. זה פשוט מאוד הדבר שהכי משמח, מרגיע, מרפא ומסקרן אותי בעולם הזה. אני יכולה לדבר שעות על גבי שעות רק על מים.

בשנת 2007 עזבתי קריירה בהיי-טק והעזתי להגשים חלום גדול. הקמתי את טיפה אחרת מתוך רצון ליצור מקום מפלט מההמולה, הרעש והלחץ. מקום שמאפשר חזרה לאיזון. את המתחם הקמתי על שטח אדמה מוקף צמחייה ואבני בזלת. בכניסה לבריכה עומדים שני עצי זית ובמזרח אקליפטוס שמעניק צל נעים לחניה.

כשהקמתי את המקום אנשים חשבו שהשתגעתי, מי מוותר על משכורת גבוהה ותנאים מעולים של היי-טק ומקים בריכה ב"חור" שמי כבר מגיע אליו?! אבל די מהר, השמועה על המקום המיוחד שלי החלה ליצור אדוות ואנשים התחילו להגיע במיוחד וגם לחזור פעם אחר פעם מכל רחבי הארץ.

אם נחזור רגע להפרעה הגבולית שלי בכל מה שקשור למים, אני מאד מתעניינת בכל מה שקשור למים-תודעה-אנרגיה. תוך כדי ההתעמקות שלי במחקרים על מים, הגיעה לידי טכנולוגיה מתקדמת ביותר ומופלאה, שאיפשרה לי לתקן את מבנה המים בבריכה ולהפוך את כל המים במתחם (מי השתייה, המקלחת ואפילו בלחות המים בחלל הבריכה) למים כמו בבראשית, מים חיים.
בהתחלה הייתי סקפטית. המשכתי להעמיק את הידע שלי על מים, השתתפתי בכנסים בינ"ל של חוקרי מים מכל העולם והבנתי שזה תחום שמתפתח בכל העולם. אחרי שטיפלתי במאות אנשים במים האלה, הבנתי שיש אפשרות לריפוי בעזרת המים החיים. גיליתי שיש לי את האפשרות לנקות אינפורמציה או לשנות אינפורמציה שזורמת בגוף המטופלים שלי.
המקום הפך לבריכת מרפא. מרפא לגוף, לנפש ולרוח. מטופלים מדווחים על הקלה בתופעות כרוניות שמלוות אותם שנים.

לקריאת הסיפור האישי של אורלי גל

המידע שצברתי לאורך השנים הוביל אותי לפתח גישה ייחודית לי ולמקום. בשנת 2021 הקמתי את בית הספר לאשפי המים והתחלתי בהכשרת מטפלי מים חיים בשיטת טיפה אחרת.מתחם טיפה אחרת נמצא בצפון היפה של הכנרת ומגיעים אליו אנשים מכל הארץ והעולם.
בטיפה אחרת יש מים חיים, מים ניטרליים, ברמה אנרגטית גבוהה וכאן אפשר לעבור תרפיה
בעזרת הכוח המרפא של המים.
לחוות רגיעה עמוקה, בזמן קצר יחסית, עם השפעות לטווח ארוך.

צוות המטפלים

אפשר לאמר שאני בוחרת את המטפלים שעובדים יחד אתי ממש בפינצטה
כדאי לך להכיר חלק מהם.

אדגר הופמן

מטפל וותיק שלמד את הוואטסו ישירות ממפתח השיטה
הרולד דאל בהארבין.
את האיכות המיוחדת שלו קיבל בשנים בהן שחה עם דולפינים בים האדום כל שאלה שיש לכם על דולפינים, אתם מוזמנים להפנות אליו.

אורן פזי

הידרותרפיסט, מוסמך ווטסו ברמה בינ"ל, מנחה סדנאות. 
העשרה למטפלי מים, מעביר סדנאות מקצועיות להידרותרפיסטים ופיזיותרפיסטים. חוקר את הקשר גוף-נפש ואת הקשר בין מנחי הגוף בציפה לבין מצבים נפשיים
ואני יכולה לספר לך שאורן הוא פשוט מטפל נפלא ורגיש ברמה אחרת!

גילה עמיר

"ונוס בנסיגה. שמש בבריאה ואנחנו נפגשים במים.."
גילה יודעת להקשיב למסרים שהגוף שלך זוכר, למידע
שנמצא במים בתאים שלך. מסרים חשובים וחכמים.

Call Now Button