טיפה אחרת
blog

ווטסו – טיפול מיוחד במים

לצוף במים - ווטסו

כל מה שרצית לדעת על טיפולי מים

ORLY_GAL

אורלי גל

ווטסו

דמיינו עצמכם צפים על פני מים חמימים בבריכה פרטית ושקטה וחווים טיפול במים מיוחד במינו. תופתעו לדעת, שהניתוק מלחצי היומיום הוא מאד מהיר, כשמדובר בטיפול במים. האוזניים בתוך המים, הגוף צף ומרחף במשך שעה שלמה, העיניים נעצמות והנשמה מתרחבת.
טיפול במים הוא דרך מצויינת לשחרור המתחים הפיסיים והנפשיים בגופנו. המים תורמים לתחושת רוגע ושלווה שהם הבסיס הנכון לריפוי. כשהגוף שלנו נמצא במים , אנחנו מרגישים טוב יותר, קלים יותר, נקיים ואופטימיים. השרירים יכולים "לנוח" והמתח הפיזי והנפשי פוחת.
וואטסו (או ווטסו) היא שיטת טיפול ייחודית, המשלבת אלמנטים מתחום השיאצו, הטאי-צ'י, היוגה והמדיטציה. מעבר ליתרונות הפיזיים של הטכניקה על עמוד השדרה והמפרקים, המהות של שיטת הוואטסו היא אהבה. הגוף של המטופל צף ללא משקל במים חמימים, עטוף ברגש של אהבה ובטחון. הגוף נזכר בחוויה של הציפה בתוך הרחם ולכן רבים מתארים את חוויית הוואטסו שלהם כ"חזרה לרחם". נשים בהריון חוות חיבור מאד חזק ומרגש לתחושות העובר המתפתח ברחמן.
וואטסו הוא טיפול חווייתי ועוצמתי שמאפשר לנו להשאיר את חיי היום יום בצד, להתנתק מהכובד והלחץ שמופעלים על הגוף והנפש ביבשה ופשוט לצאת למסע של שקט והרפיה.

אני מזמינה אתכם לטיפול במים, לחוויה של חום וביטחון, חוויה של שקט, חוויה טיפה אחרת..

עקבו אחריי

מומלצים עבורך

Call Now Button