טיפה אחרת

blog

ווטסו בצפון – טיפה אחרת

צריך להודות, ישראל היא מדינה שכיף לטייל בה. יש לנו את כל המגוון הגיאוגרפי, הטבע שופע ומזג האוויר, הראויים לטיולים בכל ימות השנה. אחד היעדים האהובים על הישראלים הוא איזור הצפון, שכולו רווי במקומות ובאטרקציות נפלאות לבילוי לכל המשפחה. תיירות בצפון הארץ תזמן לכם נופים נפלאים, הנאות לגוף ולנפש וההנאה היא אינסופית. חבל ארץ זה מציע גם מגוון של טיפולי ספא שלא כדאי לפספס.
אם כבר אתם מטיילים לאזור הצפון ועוסקים בהנאות החיים, תוכלו גם למצוא לכם שעה פנויה לטפל בעצמכם, להתפנק ולהרגע ולתת מנוחה אפילו למחשבות – בואו לקבל טיפול ווטסו. ווטסו הוא בעצם שילוב של 2 סוגי טיפול אלטרנטיבי, האחד הוא שיאצו והשני הוא טיפול במים ואכן הטיפול מבוצע במים חמים. מקור השיטה הוא בארה"ב וביפן והוא פתח אפשרויות נוספות ורבות לטיפולים, אשר כולם יוצאי הווטסו.
אז איך זה עובד:
א. טמפ' המים אליהם אנו נכנסים היא בערך 34 מעלות ועומק הבריכה הוא 1.00 מ' לערך.
ב. ברקע יושמעו נעימות מרגיעות ואז אנחנו נכנסים, להזמנת המטפל שלנו. כל מה שנדרש מאיתנו זה להרגע, לסמוך על המטפל ולשחרר.
ג. מים הופכים את גופנו לחסר משקל וכשהם חמים, אנו נרגעים, מרפים את השרירים ושוכבים בתנוחה אופקית, בזרועותיו של המטפל. עכשיו וגופנו מוכן לקבלת טיפול של ערסול, מרגיע, עם לחיצות עדינות, ושחרור מוחלט של הגוף, באופן הרמוני לחלוטין ולהנאתנו הרבה.
אז למי זה מיועד? לכולנו. אין הגבלה של גיל, מין או מצב בריאותי כלשהו. התחושה דומה לריחוף עדין והחוויה היא בלתי נשכחת. נוסיף גם כי את הטיפול הזה ניתן לעשות גם לנשים בהריון ובמיוחד בתקופה נפלאה ומרגשת זו, יש גם תחושות שינוי שגורמות לנו אי נוחות ולעיתים כאבים וטיפול ווטסו הוא ברכה גדולה ודרך מיוחדת להתחבר גם עם העובר שבתוך הרחם.
זאת ועוד, מחקרים מוכיחים כי הטיפול מסייע גם בבעיות פיזיולוגיות שונות וגם בבעיות נפשיות, כגון דכאון והפרעות אכילה ונזכיר, כי המטפלים כולם מקצועיים, מרקע של טיפולים אלטרנטיביים אחרים, כגון: שיאצו, הידרותרפיה ועיסויים אחרים.
ישנם מטפלים באזור בצפון, המאפשרים לכם לרכוש חבילת ספא, שכוללת גם בין היתר, טיפול ווטסו, במחירים אטרקטיביים ואפילו טיפול זוגי – דמיינו לכם נסיעה לצפון, לטיפול מופלא זוגי ורומנטי, במתחם עם בריכה פרטית, כיבוד קל ובילוי שישכיח מהם את הלחצים של היומיום. שעה של טיפול זוגי כזה – והתחברתם חזרה לאינטימיות הזוגית הטהורה. נסו ותהנו

 

מומלצים עבורך