Living Water Retreat

"החיים הם ריקוד בין מים, אור ותדרים"

בהנחיית המאסטרית אורלי גל

Days
Hours
Minutes
Seconds

ריטריט יומי במים חיים

לקחת לעצמכם יום של ניתוק לתוך מרחב טבעי, קרוב לאדמה, מוקף בירוק, בבקתת עץ קסומה ובתוכה בריכת מים חיים

יום שלם של חיבור, ניקוי ואיתחול מחדש עד רמת קריסטלי המים שבגוף

לחוות ריסטארט בקבוצה קטנה ואינטימית טבולה מבוקר ועד ערב בבריכת מים חיים

יום שאחריו הגוף הנפש והרוח כמו נולדים מחדש

לחוות את כוח הריפוי של הבריאה

יום שלם בתוך מים חיים מאפשרים לכל הגופים שלכם, הפיזי המנטלי והרגשי לעבור ניקוי עמוק של מטענים מכבידים ולהתחבר מחדש למצב של איזון ותחושה הרמונית

מזמינה אתכם לצלול יחד אתי אל מעמקי המסתורין של אלמנט המים. ידעת שהמים בגוף שלכם הם בעלי מטען חשמלי, קולטים ומשדרים אינפורמציה אל העולם? מים הם המתווך בין העולם הפיזי לעולם הרוח, בין העולם הגשמי לשמיימי.

שתיית מים חיים טהורים וטבילה ממושכת בתוכם לאורך כל הריטריט, ירוו את הגוף שלכם ברמת התא, יאפשרו ליופי שלכם לזרוח למרחקים, יעלו את הרמה האנרגטית של הנוזל בעמוד השדרה, ויאפשרו למולקולות המים בגוף שלכם לקבל הזנה ישירות מהבריאה עצמה.

אורלי, ספרי לי קצת על עצמך

נעים מאד, אורלי גל, נשואה ואמא לתאומים. היי-טקיסטית לשעבר, רקדנית בטן, ציירת וחולמת בלתי נלאית.

אני הידרותרפיסטית מוסמכת וינגייט ומטפלת וואטסו מוסמכת ברמה בינ"ל.

יש לי ווידוי קטן, כנראה שיש לי הפרעה גבולית בכל מה שקשור למים. זה פשוט מאוד הדבר שהכי משמח, מרגיע, מרפא ומסקרן אותי בעולם הזה. אני יכולה לדבר שעות על גבי שעות רק על מים.

בשנת 2007 עזבתי קריירה בהיי-טק והעזתי להגשים חלום גדול. הקמתי את טיפה אחרת מתוך רצון ליצור מקום מפלט מההמולה, הרעש והלחץ. מקום שמאפשר חזרה לאיזון. את המתחם הקמתי על שטח אדמה מוקף צמחייה ואבני בזלת. בכניסה לבריכה עומדים שני עצי זית ובמזרח אקליפטוס שמעניק צל נעים לחניה.

כשהקמתי את המקום אנשים חשבו שהשתגעתי, מי מוותר על משכורת גבוהה ותנאים מעולים של היי-טק ומקים בריכה ב"חור" שמי כבר מגיע אליו?! אבל די מהר, השמועה על המקום המיוחד שלי החלה ליצור אדוות ואנשים התחילו להגיע במיוחד וגם לחזור פעם אחר פעם מכל רחבי הארץ.אם נחזור רגע להפרעה הגבולית שלי בכל מה שקשור למים, אני מאד מתעניינת בכל מה שקשור למים-תודעה-אנרגיה. תוך כדי ההתעמקות שלי במחקרים על מים, הגיעה לידי טכנולוגיה מתקדמת ביותר ומופלאה, שאיפשרה לי לתקן את מבנה המים בבריכה ולהפוך את כל המים במתחם (מי השתייה, המקלחת ואפילו בלחות המים בחלל הבריכה) למים כמו בבראשית, מים חיים.

בהתחלה הייתי סקפטית. המשכתי להעמיק את הידע שלי על מים, השתתפתי בכנסים בינ"ל של חוקרי מים מכל העולם והבנתי שזה תחום שמתפתח בכל העולם. אחרי שטיפלתי במאות אנשים במים האלה, הבנתי שיש אפשרות לריפוי בעזרת המים החיים. גיליתי שיש לי את האפשרות לנקות אינפורמציה או לשנות אינפורמציה שזורמת בגוף המטופלים שלי.

המקום הפך לבריכת מרפא. מרפא לגוף, לנפש ולרוח. מטופלים מדווחים על הקלה בתופעות כרוניות שמלוות אותם שנים.

המידע שצברתי לאורך השנים הוביל אותי לפתח גישה ייחודית לי ולמקום. בשנת 2021 הקמתי את בית הספר לאשפי המים והתחלתי בהכשרת מטפלי מים חיים בשיטת טיפה אחרת.

בבסיס הגישה של "טיפה אחרת", עומדת ההבנה, שחווית החיים שלנו זורמת דרך המים בגוף. זכרונות, טראומות, פחדים, כאבים, רגשות שונים מצטברים בזכרון המים בגוף שלנו ומשבשים את הזרימה של אנרגיית החיים.הטיפול במים החיים מאפשר להתנקות מהצטברויות מעיקות, להתחבר לתחושת קלילות נעימה ולפנות מקום לאנרגיית חיים חדשה. מדובר בטכניקה שמאפשרת חוויה מדיטטיבית עמוקה. יש חיבור להקשבה עמוקה פנימה, בחזרה אל עצמך, אל האיזון.

בחודשים האחרונים התבקשתי לאפשר תהליך מרוכז של טיפול , שהייה וריפוי בתוך מי הבריכה והחלטתי לפתוח את הריטריט הראשון של טיפה אחרת.

מים זו השליחות שלי בעולם ואני כאן להעניק למי שמבקש לקבל

Living Water Day Retreat


הכנתי לכם 60 שניות על החיים והמים בבריכה שלי 'טיפה אחרת'.
תשטפו את העיניים ואחר כך נמשיך.

המלצות של לקוחות

שאלות ותשובות

הריטריט מתאים לכל אחד ואחת שמחפשים לחוות תחושת רגיעה עמוקה שזקוקים לשקט וניתוק מהמציאות כדי לתת ריפוי לגוף ולנפש.
למי שסובל מכאבים מתמשכים וזקוק להרפייה שאפשר להשיג רק בקפסולת טיפול מרוכזת של כמה שעות של רגיעה מבורכת.
לכל אלה שאוהבים את עצמם ומחפשים חיבור שקט פנימה דרך המים.
למי שסובל מבעיות שינה, מתח וחרדה לבודדים ולזוגות.

ההסבר הקצר הוא, שמים חיים הם מי ברז, שעברו איתחול בעזרת טכנולוגיה חדשנית וחזרו לאיכויות המקוריות שלהם, כמו שהם מופיעים בטבע הבראשיתי, ללא ההפרעות, ללא התדרים, הזיהום וכל מה שקיים במי הברז בסביבה המודרנית.

האם מוכר לך הריח הכבד של הכלור, שמכה לך באף ברגע שנכנסת למבנה שבו יש בריכה מחוממת?
אז אצלנו בטיפה אחרת, אין את החוויה הלא נעימה הזו.
להיפך, התחושה הראשונה היא חוויה של מפגש עם הטבע. רוב הבריכות בארץ ןבעולם משתמשות במי ברז רגילים. מי ברז הם בעלי מבנה צבירים שונה בהרבה מן המבנה המקורי של המים בטבע. השינוי הזה הוא תוצאה של הובלת המים בצינורות תחת לחץ רב ולמרחקים. מכיוון שמי ברז הם בעלי מבנה צבירים גדול בהרבה מהמבנה המקורי, לכלור יש הרבה יותר נוכחות במים האלה וזה מה שגורם את החוויה הלא נעימה של הריח. מעבר לזה, בבריכות רגילות, הפסולת האנרגטית אותה מכניס כל מי שטובל במים, לא מתנקה וממשיכה להתערבל במי הברכה, להכביד עליהם ועל מי שנמצא בתוכם.

גם בטבע "הרגיל" שאנחנו מכירים בארץ, במקומות מתוירים בעולם, המים כבר משובשים ולא קרובים לצורתם המקורית בטבע ההבראשיתי. קרינה סלולרית, מי שפכים, זיהום אויר, העדר זרימה ופסולת שאנשים השאירו אחריהם – כולם משבשים את התדר הצלול והמרפא של מים במצבם הבראשיתי בטבע, שלא פגש את האנושות המודרנית. למעשה אנחנו כבר לא מצליחים לפגוש מים באמת, אלא רק נוזל שקוף שדומה בצורתו למים המקוריים.

כיום יש כבר אפשרות לתקן את השיבוש הזה במים ולהחזיר אותם למבנה המקורי שלהם.

ב"טיפה אחרת" אנחנו נעזרים בטכנולוגיה פיתוח ישראלי של חברת "מיבריאה" לרענון והחייאת מי הברכה, רענון המרחב, מי השתייה והמקלחת. השילוב הזה מאפשר למי שמגיע, להיכנס למרחב ניטרלי, שלא מכיל מטענים אנרגטיים של אנשים אחרים.

הטכנולוגיה החדשה הזו מתקנת את מבנה הצבירים של מי הבריכה ומחזירה אותם למבנה הקריסטלי של מים בטבע, כמו במקור. התהליך הזה, המתרחש באופן רצוף, מנקה פסולת אנרגטית ומאפשר למי שטובל במים להתחבר לחוויה של טהרה.

איך זה מרגיש? אין נוכחות כבדה של כלור. המים מאוד נעימים למגע, מרגישים כמו אוויר.

הגוף שלך מקבל אפשרות לפגוש את המים בצורה הכי טהורה שלהם, כמו לטבול במי מעיין בסביבה מושלמת עבורך. בלי רעש מיותר, בלי קוצים, יתושים, טמפרטורה אידיאלית להרפיה ורגיעה עמוקה.

המים החיים מאפשרים להתנקות ממטען אנרגטי מכביד, הם גם נספגים דרך נקבוביות העור וממשיכים להדהד בתוכך גם שעות אחרי הטיפול.

שהייה ממושכת, מדיטציה, טיפול והרפייה במים החיים של 'טיפה אחרת' עוזרים להתנתק מתחושות של כובד ולחץ, להשתחרר מהעומס ולהיכנס לתוך מרחב של שקט והרפיה שמחלחל לגוף דרך העור, משפיע על גלי המוח ומהדהד בקול צלול ישירות לנפש. טיפול במים מאפשר חיבור מיידי פנימה, חיבור לנשימה, והקלה על כאבים. התדר השקט של המים החיים משפיע פנימה על המים בגוף ומאפשר חוויה של רגיעה עמוקה.

נתחיל בשעה עשר ונסיים בארבע. למעט הפסקות קצרות אנחנו לא יוצאים מהמים החיים.

נצלול קצת למעמקי המסתורין של אלמנט המים ונכיר כלים אנרגטיים חדשים לרפוי לאיזון בעזרת מים חיים.

נחווה מדיטציה מונחית בציפה על הגב
 טיפולים מונחים בזוגות שמביאים למצב של רגיעה עמוקה ברמה שלא הכרתם
 נתרגל טכניקות נשימה להעמקת הרגיעה והחיבור פנימה
 נחווה צלילים מרפאים שירטטו סביבנו ובתוכנו

לאורך היום נזין את הגוף במים חיים טהורים מרווים וטעימים, נתכבד בפירות וירקות, תה צמחים ומרק טעייים טעים. הכל נשטף בושל ומוגש על טהרת המים החיים.

בבריכת 'טיפה אחרת' שבמושב אלמגור בצפון הכנרת

המים החיים קוראים לי

Days
Hours
Minutes
Seconds

10 מקומות בלבד

המחיר הוא 900 ש"ח בלבד
  •  
Call Now Button