ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - שובר מתנה - טיפול וואטסו

שובר מתנה - טיפול וואטסו

מה עושים כשנגמרות המילים ועדיין, אנחנו רוצים להראות למישהו או מישהי שאנחנו ממש ממש אוהבים?
אנחנו מתחילים לחפש רעיון למתנה שתרגש ותשמח, נכון? אז לכל מי ששובר את הראש – טיפול במים הוא מתנה מצויינת! בין אם זו אישה בהריון או אחרי לידה, זוג שחוגג יום הולדת/ יום נישואין או פשוט מישהו יקר לכם שאתם רוצים לפנק בלי סיבה מיוחדת.
אפשר לרכוש שובר מתנה שיישלח אליכם, עוד באותו היום,  ישירות אל המייל. אתם יכולים להדפיס אותו, לרשום עליו הקדשה ולתת למי שאתם בוחרים.
אתם יודעים מה עובר בראש של מי שמגיע לטיפול וואטסו בטיפה אחרת? הרבה פעמים, עשר הדקות הראשונות של החוויה מוקדשות למחשבות מסוג  "וואו...אני חייבת שגם אחותי/אמא שלי/חברה/הבת/וכו' תגיע לפה...איזה כיף!!!"
אז למה זו מתנה כל כך מוצלחת?! מה עושה את ההבדל?
קודם כל, היחס בטיפה אחרת הוא מאד אישי! חשוב לנו מאד שכל מי שמגיע, יקבל את ההרגשה שהוא בידיים טובות ושאפשר להרגיש בנוח. רק ככה אפשר באמת להתמסר לחוויה ולהירגע באמת.
דבר שני, החוויה במים היא שונה מכל טיפול שחוויתם עד כה. יותר מזה, גם אם חוויתם טיפול במים במקום אחר, בטיפה אחרת התפתח סגנון טיפול ייחודי למקום. טיפול שתוכלו לחוות רק אצלנו.
דבר אחרון, המפגש עם אנשים במים הוא אהבה מאד גדולה שלי J ושל הצוות שמטפל איתי במתחם. כשעושים דברים מתוך אהבה גדולה ואמיתית, זה עובר הלאה למי שמגיע לקבל טיפול והתחושה היא מדהימה.