ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - שובר מתנה - טיפולי מים
כל שנה מחדש שוברים את הראש – מה הפעם? איך להפתיע? איך לשמח?
שובר מתנה לבילוי יחיד או בילוי זוגי בספא הוא מתנה מפנקת במיוחד, שכמעט כולם שמחים לקבל.
את שובר המתנה נשלח אליכם בדואר לכתובת שתציינו או באי-מייל.

שובר מתנה לרגל יום נישואין

חברים טובים שלכם חוגגים יום נישואין? אם אתם רוצים להעניק להם באהבה חוויה שלא ישכחו אותה, מומלץ לשלוח אותם לבלות יחד בספא. זמן משותף של שני בני הזוג בסביבה אינטימית ושקטה. בילוי שפותח את הלב וממיס מחסומים הוא הדרך המושלמת לחגוג יחד את החיבור של השניים.

שובר מתנה לאשה בהריון

שובר מתנה לטיפול וואטסו הוא המתנה המושלמת לאשה ההרה. מחודש שביעי, הגוף כבר מתחיל להיות כבד והלחץ על המפרקים גובר. טיפול במים הוא התשובה לקשיים אלה. במהלך הטיפול במים, תחווה האשה שעה של ריחוף חסר משקל ודאגות, חיבור עמוק לנשימה ולתנועות העובר שברחמה.

שובר מתנה לעובד

מחפשים דרך מקורית לצ'פר עובד? בין אם העובד חוגג יום הולדת, מתחתן, או פשוט כדרך להגברת המוטיבציה, שובר מתנה לבילוי בספא הוא דרך מצויינת לגרום לעובד שלך להיות מרוצה

שובר מתנה - מתנה מקורית למי שאוהבים

אם אתם רוצים להעניק מתנה מקורית ומרגשת לעצמכם או לאהוב אחר, ניתן להזמין שובר מתנה, שיישלח בדואר באופן מיידי.
"טיפה אחרת" מציעה לכם מגוון רחב של שוברי מתנה לרגל יום הולדת/יום נישואין/ מתנה ליולדת או לאישה הרה/סתם פינוק למישהו אהוב:
שובר מתנה לטיפול ווטסו (יחיד/זוגי).
שובר מתנה לחבילת ספא (יחיד/זוגי), המשלבת עיסוי עם טיפול ווטסו חווייתי במים ואירוח במתחם הבריכה.

גם חברות וארגונים מוזמנים לרכוש שובר מתנה לרגל יום הולדת של עובד, יום כיף וגיבוש לצוות או כצ''ופר לעובד מצטיין.
דמיינו עצמכם מגיעים למתחם הפרטי של הבריכה, נהנים ממוסיקה רכה ומלטפת, תה צמחים גלילי וכיבוד קל, פינות ישיבה, מקלחת חמה, וחווים טיפול במים מיוחד במינו. הניתוק מלחצי היומיום הוא מאד מהיר, כשמדובר בטיפול במים. האוזניים במים, הגוף צף ומרחף במשך שעה שלמה, העיניים נעצמות והנשמה מתרחבת.

טיפול ווטסו הוא דרך מקורית להעניק שעה של אהבה ורגיעה נעימה לעצמך או כמתנה לאהוב אחר. זוהי הזדמנות להתרחק מההמולה המלווה אותנו בחיי היומיום ולחזור לשקט לאיזון הטבעי המצוי בכל אחד מאיתנו.

אני מזמינה אתכם לחוויה במים, לחוויה של חום וביטחון, חוויה של שקט, חוויה טיפה אחרת.
 
 
 

 

שובר מתנה

שובר מתנה

שובר מתנה לכל מטרה

יקירכם חוגגים יום הולדת, יום נישואין, הענקת דרגה או כול אירוע חשוב ומשמח ואתם ממש לא יודעים מה לקנות, מתנה מקורית ובתוך כל הזמן שלכם דוחקשובר מתנה הוא הפתרון האידיאלי לרבים שקשה להם לבחור מתנה שתשמח את יקיריהם או חבריהם הקרובים. שובר מתנה תוכלו לרכוש בכל מקום המציע שירות זה.

בין אם בחרתם לרכוש בושם ואינכם בטוחים שניחוחות הבושם יתאימו לבעל המתנה או השי תוכלו לרכוש שובר מתנה הטעון בסכום מסוים שאתם תקבעו ולפיכך אתם מוכנים להשקיע סכום איקס, אתם תשמחו את יקירכם באותה מידה שתקנו את הבושם ולעיתים יותר מכך, דבר המבטא את חופש המתנה בכך שיקירכם בוחרים לעצמכם את המתנה אותה רצו באמת לקבל.
 
 

שובר מתנה פתרון אידיאלי למנהלים

 
חברות, ארגונים ומוסדות רבים נאלצים לשבור את הראש כאשר צריך להעניק לעובדי החברה שי בחגי השנה היהודיים כמו: ראש השנה ופסחשובר מתנה טעון בסכום כסף לרכישות ברשתות וחנויות שונות ואף לקבל שירותים שונים הוא הפתרון האידיאלי למנהלים כאשר עומדת בפניהם משימה זו. לבטח שאלתם, כיצד תוכלו לשמח את העובדים  ב שובר מתנה לחג, כיצד לבחור חברה נכונה שתנפק עבורכם את שוברי המתנה הטובים ביותר?!

תחום  הנפקת שוברי מתנה לעובדים מטעם חברות מסוימות פועל מזה שנים רבות , לרובכם היה מוכר  התלושים שמגיעים בפנקס ועל גבי  כל תלוש מודפס סכום כסף בו ניתן לרכוש ברשתות והחנויות השונות הנמצאות בהסדר זה. ובכן, שיטה זו כבר כמעט ואינה קיימת , למעט בקשות מיוחדותשובר מתנה  האמצעי הפופולארי בקרב חברות רבות המעניקות לעובדים לפני החגים.

                       שובר מתנה - מה כדאי לבחור?

 
האפשרויות רבות , חברות  המנפיקות שובר מתנה יציגו בפניכם את מגוון האפשרויות ויעזרו לכם לבחור  שוברי מתנה שיתאימו לאופי העובדים ואופי הארגון. אם אתם מעוניינים בשובר מתנה שיכלול מספר אפשרויות בילו, קניות ואטרקציות שונות גם זה ניתן לעשות, תפקידכם רק לבחור.

דוגמאותשובר מתנה המאפשר זיכוי כספי ב :מסעדות, ספא , קולנוע, תיאטרון, אטרקציות, לינה כפרית, בתי מלון, חנויות ועוד. לפני כל החלטה חשוב לבצע השוואת מחירים בין החברות ובתוך כך שיות יעיל ומשביע רצון עבורכם. שוברי מתנה כאמור חשוב לזכור ברי תוקף לזמן של בד"כ שנה
טיפול ווטסו