ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - ספא זוגי
זוגות רבים שוכחים את החשיבות של זמן איכות יחד, זמן של רגיעה, להתרחק ביחד מכל ההמולה. בילוי משותף יכול לכלול יציאה, טיול, וגם פינוק מיוחד כמו למשל ספא זוגי. זהו בילוי בו כל אחד מקבל לעצמו טיפול מרגיע כששני בני הזוג נמאים באותו החדר, שומעים את הנשימות זה של זו, מרגישים את השקט והנינוחות וחווים יחד את אותה חוויה באותו הזמןספא זוגי יכול להיות בילוי שמשלב ארוחת בוקר, צהריים או ערב, תלוי בשעה בילוי, ואפשר להחליט על יום חופשי כשהספא הוא הספתח או הדובדבן שבקצפת.
 

ספא זוגי - סוגי טיפולים

 למרות שבילוי בסגנון ספא זוגי הוא משותף, אפשר שכל אחד מבני הזוג יהנה מסוג הטיפול המועדף עליו, ולא דווקא ששינהם יקבלו את אותו הטיפול. בין סוגי הטיפולים אפשר למצוא מגוון סוגי עיסוי, למשל עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי, עיסוי אבנים חמות, ועוד. אפשר לבקש עיסוי עדין או חזק, אפשר לבקש להתמקד בגב ובשכמות, בכפות הרגליים, ויש כאלה שמבקשים אפילו להתמקד בעיקר בקרקפת. טיפולים נוספים במסגרת ספא זוגי הם שיאצו, טוינה, רפלקסולוגיה, פילינג גוף, טיפולי פנים וכמובן טיפולי מים אשר נכנסו חזק בתקופה האחרונה. טיפול יכול להיות קצר יותר, למשל 30 דקות ויכול להיות אורך יותר, למשל 50 דקות ואפילו שעה. יש גם כאלה האוהבים טיפולים כפולים, טיפול כפול יכול להימשך שעה וחצי ואף שעתיים. ניתן גם לשלב שני טיפולים ברצף, למשל עיסוי שוודי ולאחר מכן טיפול וואטסו או טיפול במים ואח"כ טיפול פנים ועוד מיני שילובים אשר ניתן לקבל בספא טיפה אחרת.
 

ספא זוגי - חבילות

כשמגיעים לפינוק זוגי בסגנון של ספא זוגי, לא תמיד מסתפקים רק בטיפול, אלא רוצים לשלב פינוקים נוספים במסגרת חבילות שונות שמציע הספא. בין הפינוקים אפשר למצוא שהייה באמבט שמנים זוגי, או בג'קוזי. חלק מהחבילות כוללות גם כיבוד כמו יין, שתייה חמה וקרה, עוגיות, פירות, שוקולדים ועוד. לפעמיים חבילה של ספא זוגי כוללת ארוחה זוגית, כך שהשהייה במקום כוללת הרבה מעבר לטיפול הזוגי אלא גם מגוון אפשרויות נוספות להנעים את השהייה.

החבילות השונות של חבילות ספא מותאמות לשהייה של שניים, כלומר יש אפשרות לקיים את הטיפול באותו החדר, כששני בני הזוג נהנים זה מחברתו של זו. בנוסף, ישנה אופציה של שהייה זוגית ב'גוזי או באמבט שמנים ובחלק מהחבילות משלבים את שני הפינוקים יחד, זה אחר זה, או עם טיפול בין לבין

ספא בצפון - חוויה מימית.

 

ספא זוגי