ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - מסיבת רווקות ספא

מסיבת רווקות בצפון

מסיבת רווקות ספא באווירה אינטימית, הכוללת פעילות משותפת במים, הרבה צחוק והנאה.

אחת מהתכונות הנפלאות של המים היא כוח הציפה. במים הכול פשוט מרגיש יותר קל. גם פיזית וגם נפשית. הבריכה המחוממת היא סביבה אידיאלית להורדת המתח המצטבר אצל הכלה לקראת יום החתונה הקרב ובא


הטבילה במים חמימים משפרת את מצב הרוח ומקטינה את הצורך בהגנות. המפגש בין כול החברות של הכלה לעתיד הופך מיידית, עם הכניסה למים, למפגש פתוח יותר ושמח. מפגש שבו נפתח הלב ויש הזדמנות אמיתית להעניק לכלה לעתיד אהבה ותמיכה.

בבריכת "טיפה אחרת" – מרכז לטיפול ווטסו וערבי חוויה במים, הנמצא בצפון הכנרת, נשמח לאחר אתכן לערב מיוחד במינו. המתחם של הבריכה הוא פרטי ויפהפה והאווירה בו נעימה ומפנקת.

חברות, שמגיעות לחגוג מסיבת רווקות ספא ב"טיפה אחרת", זוכות בחוויה יוצאת דופן ומיוחדת.

דמיינו עצמכן מגיעות לבריכה המוקפת בעץ, תאורה נעימה מסביב, מוסיקה משובחת, אור נרות וזרי פרחים מרהיבים. המקום כולו עומד לשימושכן הפרטי ומבטיח לכן בילוי שבו כל החברות זוכות להתפנק.
במידה ואתן יודעות שהכלה לעתיד אוהבת מים ו"תתחבר" למסיבת רווקות קצת שונה, אתן יכולות להיות בטוחות שאתן נותנות לה חוויה נפלאה.
זוהי מתנה מפלאה לכלה לעתיד, כמו גם לכל חברותיה הקרובות. חוויה שמשאירה חיוך וטעם של עוד...
היתרון הבולט של קיום מסיבת רווקות ב"טיפה אחרת" הוא האווירה האינטימית במקום והפעילות המשותפת במים, דבר שהופך את המפגש בין החברות ליוצא דופן ולא שגרתי.
במקרים רבים, אין קשר קרוב בין כל החברות ולא כולן מכירות זו את זה. אורלי גל, בעלת ניסיון רב בהנחיית מסיבות וקבוצות במים, תתרום רבות להפיכת מסיבת רווקות שלכן למסיבה אינטימית, אמיתית ומרגשת.
עם הכניסה למים נערוך היכרות משעשעת ונפתח את הערב במעגל נשימות. לאחר מכן, תחוו פעילות המשלבת תנועה, מגע, פינוק ושעשוע. חלק מהפעלות כולל עבודה בזוגות וחלק משותף לכולן. כל אחת מהמשתתפות תקבל טעימה קטנה מטיפול ווטסו במהלך הערב.

הפעילות המשותפת במים נמשכת כשעה, ולאחריה, אתן מוזמנות להישאר במקום בפרטיות מלאה. יש אפשרות להביא מוסיקה לפי טעמכן האישי, כיבוד ושתייה.


משך הפעילות: כשעה; משך השהות במקום: שלוש-ארבע שעות; מחיר למשתתפת: 150 ₪.
מינימום 6 משתתפות.
בנוסף, יש אפשרות רק לשכור את המקום למסיבה, ללא הפעילות במים.
מחיר השכרת הבריכה לקבוצה 250 ₪ לשעה. (מינימום השכרה לשעתיים