ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - מסיבת רווקות ספא טיפה אחרת

מסיבת רווקות ספא

מסיבת רווקות - ערב קסום ומיוחד
רב קסום ומיוחד בבריכה המחוממת. מסיבת רווקות בלתי נשכחת. במהלך ערב מסיבת רווקות, תעברו חוויה ממיסת מחסומים, שבה יוכלו להכיר ולהתקרב כל חברות הכלה. בנוסף, יקבלו כל המשתתפות "טעימה" מחוויית הווטסו. מעגל של נשים במים, ערב של צחוק, שחרור והנאה. מתאים ל 6-20 חברות
ם אתן מחפשות רעיון מקורי עבור מסיבת רווקות, הגעתן למקום הנכון. דמיינו עצמכן מגיעות לבריכה מחוממת המוקפת בעץ, תאורה רכה מסביב, מוסיקה משובחת, אור נרות וזרי פרחים מרהיבים. המקום כולו עומד לשימושכן הפרטי ומבטיח לכן בילוי שבו כל החברות זוכות להתפנק ולפנק.

מסיבת רווקות צריכה להתאים לאופי של הכלה לעתיד. במידה ואתן יודעות שהיא אוהבת מים ו"תתחבר" למסיבת רווקות טיפה אחרת, אתן יכולות להיות בטוחות שאתן נותנות לה חוויה שתזכור לחיוב לכל החיים. מסיבת רווקות ב"טיפה אחרת" היא מתנה נפלאה לכלה לעתיד, כמו גם לכל חברותיה הקרובות. חוויה שמשאירה חיוך וטעם של עוד...

היתרון הבולט של קיום מסיבת רווקות ספא ב"טיפה אחרת" הוא האווירה האינטימית במקום והפעילות המשותפת במים, דבר שהופך את המפגש בין החברות ליוצא דופן ולא שגרתי. במקרים רבים, אין קשר קרוב בין כל החברות ולא כולן מכירות זו את זו. אורלי גל, בעלת ניסיון רב בהנחיית מסיבות וקבוצות במים, תתרום רבות להפיכת מסיבת רווקות שלכן למסיבה אינטימית, אמיתית ומרגשת.

מסיבת רווקות ספא – 150 ₪ למשתתפת

מעגל פתיחה במים.
פעילות משותפת
פעילות מונחית בזוגות.
טיפול ווטסו לכלה מכל החברות.
מעגל סגירה במים.

מסיבת רווקות ספא – 200 ₪ למשתתפת

מעגל פתיחה במים.
פעילות משותפת
טיפול וואטסו 20 דקות לכל אחת מהמשתתפות (עד 3 טיפולים במקביל).
טיפול ווטסו לכלה מכל החברות.
מעגל סגירה במים.

טיפול לכלה – עיסוי גוף מרגיע בחדר טיפולים / טיפול וואטסו מלא – תוספת 250 ש"ח
הפעילות המשותפת במים נמשכת כשעה (תלוי במספר המשתתפות), ולאחריה, אתן מוזמנות ליהנות מהמתחם בפרטיות מלאה.
במקום תוכלו ליהנות גם ממוסיקה משובחת, מקלחת ושירותים, פינת ישיבה, פינת זולה, פינת קפה ואווירה רגועה. ניתן להביא עמכם מוסיקה וכיבוד קל להגשה במקום.

משך הפעילות: כשעה; משך השהות במקום: שלוש-ארבע שעות; (מינימום 6 חברות)
* בנוסף, יש אפשרות רק לשכור את המקום למסיבת רווקות ללא הפעילות במים.
מחיר השכרת הבריכה לקבוצה – 250 ₪ לשעה. (מינימום שעתיים שכירות(