ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - מסיבת רווקות בצפון - טיפה אחרת

מסיבת רווקות בצפון - חויה קסומה 

מסיבת רווקות בצפון
לחץ לקראת הערב הגדול והמשמעותי בחייהן מתגבר ככל שמתקרבים ליום החתונה וערב שלם המוקדש לחברות, להנאה איכותית ופינוק הוא בדיוק מה שכל כלה צריכה כדי לחגוג את ימי הרווקות האחרונים שלה מוקפת באהבתן של הקרובות אליה. המסיבה היא למעשה מתנה לכבוד הכלה המיועדת, עוד סיבה למסיבה קצת יותר פרטית וייחודית לאופי הכלה, אפשר לשלב תחביבים או פעילויות שאהובות עליה, דברים שאולי היא לא הייתה מרשה לעצמה להתפנק בהם ולעשות בחיי היום יום בעצמה ומבלי שתנקוף אצבע כי הכול נעשה בעבורה.
כחלק מארגון מסיבת רווקות יש מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון כמו למשל כמות המשתתפות, אזור מגורים, פעילויות מתוכננות (יציאה למסיבה או אירוע אישי ואינטימי יותר), תקציב ועוד. בכל אחד מהגורמים מציע אזור הצפון פתרונות נפלאים בעלות סבירה ואיכות גבוהה. ניתן להזמין אתר ספא המותאם לכמות המשתתפות בעלות נמוכה בלפחות 25% מאשר באזור המרכז ומאפשר לשלב במסיבה אלמנטים נוספים ולעמוד במסגרת התקציב או אפילו להאריך את המסיבה בעוד כמה שעות. אזור הצפון שופע פעילויות טבע, טיולים קצרים וחופי ים שלווים ונקיים שאפשר לשלב כפעילות במסגרת המסיבה ולהפוך את השעות המשותפות ליום כיף מלא הטועם מכמה סוגי הנאה מגוונים המתאים לכל משתתפת ונשאר זיכרון קסום לכלה המיועדת. בתיאום חבילה למסיבת רווקות בספא בצפון אפשר לתאם טיפולי ספא ועיסויים עבור הכלה וגם עבור יתר המשתתפות כאשר חלק מאתרי הספא בצפון מעניקים חבילות מיוחדות עבור אירועים מסוג זה ומבטיחים שימוש מלא במתקני הספא, מתחם מבודד לקיים פעילויות במסיבה, מחיר הוגן לכל משתתפת ופינוקים נוספים במהלך המסיבה (בקבוקי יין, שוקולדים, חלוקים ועוד).
היתרון הגדול של מסיבת רווקות בצפון הוא התמורה בעבור התשלום. אותו סכום התקציב שיושקע במסיבת רווקות בספא בצפון יעניק לכלה ולמשתתפות יום מלא של רגיעה ופעילויות ייחודיות, לעומת מספר קצוב של שעות במתחם עירוני שאינו מבודד ולא נותן תחושה שכל המקום לרשותכן. יתרון אחר של ספא בצפון הוא ההזדמנות לשלב טיול מרוחק מכל טרדות השגרה ומאשר תחושה של ניתוק מוחלט והרגעות לצד נופי הטבע הקסומים של ארצנו היפה. חלק מאתרי הספא בצפון מותאמים לקבוצות גדולות וערוכים למסיבה שכוללת משתתפות רבות (יחסית) מבלי לפגוע באיכות ההנאה מהספא, זה אולי נראה זניח אבל כשקבוצה גדולה של בנות מגיעה לספא בו יש ג'קוזי אחד המיועד ל3-4 אנשים וצריך לקחת מספר ולעמוד בתור זאת לא החוויה שדמיינתן כשתכננתן את המסיבה החלומית, כך גם גודל החדרים העומדים לרשותכן לפעילויות שתכננתן. היחס הכפרי ואישי שתקבלו באתר ספא בצפון הוא סמל ההיכר של אתרי האירוח בצפון הארץ וייתן לכל אחת ואחת מכן להרגיש אותו יום כמו נסיכה והכלה תהיה מלכת המסיבהמסיבת רווקות בספא בצפון תשאיר זיכרון נפלא בלב כל אחת מהמשתתפות, תיתן לכל החברות יום של פינוק עם החברה הכי טובה שלהן ותעניק לכלה המיועדת חוויה בלתי נשכחת של פעם בחיים מהבנות שהכי אוהבות אותה ויודעות בדיוק מה טוב בשבילה