ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - יום כיף רומנטי

יום כיף רומנטי

רומנטיקה היא חוויה משותפת בין בני זוג שמקרבת אותם באופן אינטימי - פיזית ורוחנית, מה שבעצם מעודד אותנו לצאת לחוות יחד הרפתקאות וליצור זיכרונות רומנטיים נעימים שיחזקו את הקשר הזוגי בחיינו. חופשה מרעננת במקום חדש וקסום היא הבחירה הנפלאה ביותר עבור כל זוג, וארצנו הקטנה מציעה אינספור פינות חמד קסומות לבילוי רומנטי שכזהיום כיף בצפון יכול לשלב את כל סוגי האטרקציות ובתכנון מתאים גם להוסיף נגיעה רומנטית לכל חבילת ספא ויום כיף זוגי.
איך הופכים יום כיף ליום כיף שכולו רומנטיקה? הכול נמצא בפרטים הקטנים:
  • אלמנט ההפתעה – להיכנס לרכב יחד עם אהוב ליבך כשהתיקים כבר מוכנים מאחור ולהתרחק מהעיר הגדולה והרועשת אל תוך כמה שעות של טבע ופינוקים. עיסוי, ג'קוזי ובקבוק יין הם שילוב מנצח כשמדובר ברומנטיקה, ספא זוגי בצפון מציע לכם מספר שעות ואפילו לילה אם תרצו בבקתה פרטית ומעניק פינוק שכולו אינטימיות – אמבט שמנים, עיסוי זוגי, ג'קוזי פרטי ואווירה שקטה ומרגיעה.
  • תשלבו גם טיול – חבילת ספא זוגית היא פינוק אמיתי ואם כבר עושים את הדרך צפונה כשסביבכם טבע עשיר ומגוון פעילויות איך אפשר להתעלם? אם אתם מטיבי לכת יש מסלולי הליכה קצרים וארוכים, כאלה שמשלבים הליכה במים או טבילה במעיינות טבעיים. אם אתם פחות בעניין של הליכות יש טיולי שטח בטרקטורונים, טיולי אופניים, רכיבה על סוסים. עוד חוויה מפנקת שהיא כולה שלכם.
  • בחירת חבילת ספא נכונה – כדי לתת דגש על הרומנטיקה אפשר לעשות הכול יחד ולקבל פינוק זוגי מושלם. עיסוי זוגי הוא חוויה כמעט אינטימית כאשר אתם שוכבים זה לצד זו, כל אחד מקבל עיסוי מלא שמתאים עבורו, את ההרפיה ממשיכים באמבט שמנים ארומאטיים או טבילה בג'קוזי הפרטי בליווי בקבוק יין.
כשמתכננים יום כיף רומנטי בספא בצפון כדאי לבדוק מה מציעות חבילות הספא בכל אתר ואתר, ואילו פעילויות קיימות באזור. באזורים מסוימים אפשר להשתתף בקטיף במטעי המושב – פטאייה, מנגו, דובדבנים, לבקר ביקב פרטי, להיוודע לתהליכי הייצור הקפדניים וליהנות מהתוצרת המקומית. אפשר לנסות ולהיעזר בנציג האתר והיכרותו עם האזור והפעילויות הרומנטיות שבקרבת הספא, אחרי שתבדקו מהן האפשרויות שבפניכם תוכלו לתכנן לעצמכם שילוב מנצח משלכם ואולי אף ליצור לעצמכם חבילת ספא זוגית מפנקת במיוחד עבורכם