ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - יום כיף בצפון
 
יום כיף בצפון- לשיפור המורל והמוטיבציה בצוות

יום כיף בצפון וגיבוש לצוות עובדים נועדו להעמיק את ההיכרות בין העובדים בצוות ולעודד אותם לשיתוף פעולה פורה בעתיד. כל היום הם עובדים, בדרך כלל, סגורים במשרד. יום כיף בצפון נועד, בראש ובראשונה, לשבור שגרה, להכניס קצת רוח רעננה להוויית הצוות ולהעלות את המוטיבציה בקרב העובדים.
מקומות עבודה רבים כבר השכילו להבין, כי על מנת להעלות את תפוקת הצוות, צריך לחזק ולעודד את העובדים בדרכים רבות ככל האפשר.
בילוי משותף של הצוות בבריכה המחוממת "טיפה אחרת", יהפוך את יום כיף בצפון ליום כיף אמיתי. זמן שבו מתרחקים ומתנתקים מהכול ופשוט נהנים.

יום כיף בצפון - באווירה קלילה ושמחה
בזכות כוח הציפה, במים הכול מרגיש קל יותר. הגוף נח מהעומס שמופעל עליו ביבשה. בנוסף, מחקרים הוכיחו, כי השהייה במים חמימים משפרת את מצב הרוח ומעלה את המורל. הלחץ של החיים בכלל והעבודה בפרט, מופחת ומפנה מקום לחיוך, צחוק והנאה רבה.
הפעילות המשותפת במים, בהנחייתה של אורלי גל, תוסיף הרבה עניין, שעשוע  וכיף למפגש שלכם. במהלך הפעילות תזכו להכיר את הצוות מזווית טיפה אחרת, תשטפו את הציניות ותזכו בחוויה אינטימית ומגבשת באמת.
לאחר הפעילות המשותפת במים, תוכלו ליהנות ממתחם הבריכה, הכולל פינת שתייה קרה/חמה, פינות זולה, פינות ישיבה, מרפסת ,מקלחת חמה ושירותים. המתחם הוא פרטי ושמור בבלעדיות לאורחי הבריכה.
אתם מוזמנים להביא אתכם כיבוד מהבית להגשה במקום. זוהי הזדמנות מצוינת להרשים את הצוות ולהחלפת מתכונים. למעוניינים, ניתן להזמין למקום ארוחות מוכנות. את יום הכיף שלכם בצפון אתם יכולים לפתוח בבוקר עד לשעות הצהריים, או להגיע אחה"צ, ליהנות מהשקיעה היפה ולהישאר עד שעות הערב.
יום הכיף לצוות העובדים ייפתח בקבלת פנים חמה, עם שתייה חמה/קרה וכיבוד קל. אחרי שנרגע מהמולת הדרכים, נכנס לסדנה משותפת במים.
                         מה כוללת סדנת יום כיף בצפון:
  • מעגל פתיחה והיכרות
  • פעילות קבוצתית
  • פעילות בזוגות (אופציונאלי)
  • טעימות ווטסו לכל משתתף (אופציונאלי)
  • מעגל סגירה.
משך הפעילות המשותפת במים הוא כשעה. לאחר הפעילות, אתם מוזמנים להמשיך ולהשתכשך להנאתכם או לצאת מהמים, להתקלח ולהירגע באחת מפינות הישיבה שבמתחם.
יש אפשרות להשכרת מתחם הבריכה, ללא הפעילות המשותפת במים.

המחיר לאדם בסדנה במים: 150 ₪ (מינימום 6 משתתפים).
מחיר השכרת המתחם ללא סדנה במים: 250 ₪ לשעה. (מינימום השכרה לשעתיים)

 יום כיף בצפון - סדנת גיבוש במים