ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - טיפולי וואטסו מפנקים - חוויה במים

טיפולי מים מפנקים - ווטסו

טיפולי מים - וואטסו - מתנת יום הולדת מרגשת

טיפול וואטסו הוא מתנת יום הולדת מקורית ומרגשת. דמיינו עצמכם מגיעים למתחם הפרטי של הבריכה, נהנים ממוסיקה רכה ומלטפת, תה צמחים גלילי וכיבוד קל, פינות ישיבה, מקלחת חמה, וחווים טיפול במים מיוחד במינו. הניתוק מלחצי היומיום הוא מאד מהיר, כשמדובר בטיפול במים. האוזניים במים, הגוף צף ומרחף במשך שעה שלמה, העיניים נעצמות והנשמה מתרחבת.
טיפול וואטסו הוא דרך מקורית להעניק שעה של אהבה ורגיעה נעימה לעצמך או כמתנה לאהוב אחר. זוהי הזדמנות להתרחק מהרעש המלווה אותנו בחיי היומיום ולחזור לשקט לאיזון הטבעי המצוי בכל אחד מאיתנו.

טיפול וואטסו - טיפולי מים וריחוף במים

וואטסו - שעה של ריחוף במים חמים.המים החמים הם המקום האידיאלי בו הגוף יכול לחוש חופש מוחלט. התמיכה של המים והמגע החם והמלטף שלהם בגוף משרים על האדם רגיעה ומשחררים אותו ממתחים נפשיים כמו גם ממתחים גופניים שנובעים מהם. יכולת הציפה במים משחררת את הגוף מההשפעה של כוח הכובד ומאפשרת תנועתיות בלתי מוגבלת, שלא קיימת ביבשה. כל טיפול וואטסו מותאם באופן אישי. התחושה של המים החמים והתנועה במים מביאים לתחושה עמוקה של רגיעה בכל חלקי הגוף. טיפול ווטסו מתאים לכולם! לכל מי שרוצה להרגיש טוב ולחזור לשקט. מצוין לנשים בהריון (החל מחודש רביעי) ולאחר הלידה לאנשים הסובלים מכאבי גב, שרירים,מצבי לחץ, הפרעות בשינה, דיכאון, חרדה, דימוי גוף נמוך ועוד.

טיפולי מים - וואטסו - איך זה עובד?

שיטת טיפול מיםוואטסו זו משלבת רוטציות של הגוף, מתיחות, שחרור ולחיצות לאורך המסלולים של זרימת האנרגיה בגוף. המטפל תומך בגוף המטופל, מניע אותו במים בתנועות רכות וארוכות שיש בהן רצף מתמשך וזרימה עם המים, כמו ריקוד.
הלחץ של המים על החלקים השונים של הגוף והמרצת זרימת הדם בגוף מגרים ומעוררים תפקודים רבים שהיו מוזנחים ורדומים בגוף. הגוף מתעורר לחיים חדשים.
הטיפול מאפשר לנו לחזור לשקט לשמחה ולאופטימיות. המים החמים, העוטפים ברכות את הגוף, מסייעים בשיפור הנשימה ובהרגעת מערכת העצבים מהמתח היומיומי.

המתחם של הבריכה הוא פרטי, האירוח בו הוא באווירה חמה ואישית. ניתן גם להזמין למקום ארוחת בוקר זוגית או ארוחת סושי מפנקת לאור נרות.


ווטסו