ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - טיפולים במים - טיפולי חוויה במים

טיפולים במים - טיפולי חוויה במים

האלמנט של המים ידוע משחר הימים בתור אלמנט מרפא, מנקה ומזכך אשר יכול להביא אנשים לכדי שחרור.
בין אם בצורה של היגיינה, על ידי ניקוי הלכלוך,
על ידי שחייה והפעלה של כל השרירים בגוף,
או על ידי שימוש באפקטים המרפאים של המעיינות החמים, בריכה בטמפרטורת הגוף או טבילה בים המלח.
 
כל אלה הופכים את האלמנט של המים לאלמנט המרכזי בסוג חדש של טיפולים – טיפולים במים.
טיפולים במים קיבלו שם בעת האחרונה, בעיקר בעקבות היותם כל כך יעילים בטיפול של מגוון תסמינים ומחלות שונות – החל משרירים תפוסים ועד לבעיות נשימה, השילוב של מגוון טיפולים מסורתיים הופכים טיפולים במים לאחד מהטיפולים המבוקשים ביותר

טיפולים במים - מגוון רחב של טיפולים, יותר ממה שחשבתם

למרות שזה עשוי להפתיע אנשים רבים, התחום של טיפולים במים אשר תפס תאוצה בעת האחרונה, כולל מגוון של טיפולים אשר באים ממסורות שונות, מתפישות עולם שונות ומיישומים שונים.
כך, למשל, וואטסו הוא שילוב של טיפולים במים ביחד עם תורת השיאצו =שיאצו במים, הטיפול נותן למטופלים את האפשרות להנות לא רק מהמגע המרפא של המים המחוממים לטמפרטורה של כ-34 מעלות, אלא גם מהמגע של המטפל, הלחיצות והשחרורים, המתיחות והסיבובים שהופכים את הטיפול לחוויה מיוחדת במינה.
 
טיפולים במים נותנים לנו את האפשרות לרתום את כוחות המים לטובתנו, כאשר אלה תומכים בנו ונותנים לגוף שלנו את המנוחה שהוא זקוק לה – באמצעות התמיכה אנחנו יכולים להרפות את השרירים, להירגע ולהיסחף עם התחושה כאשר אנחנו נתמכים לחלוטין על ידי המטפל שלנו, ויכולים לתת דרור למחשבות, לרגשות ולתחושות שלנו לצוף החוצה

טיפולים במים - היכן מבצעים?

טיפולים במים ניתן לחוות במגוון מקומות – החל מספא אשר מציע מגוון טיפולים במים ועד לעוסקים עצמאיים אשר מתמחים בסוג מסוים של טיפולים במים או כולם גם יחד.
חשוב לוודא שאנחנו מגיעים אל אנשים מוסמכים ומנוסים, שכן במיוחד כאשר יש לנו בעיה בריאותית אנחנו לא יכולים לקחת את הסיכון שניפול על מישהו שעושה עלינו סטאז'.
 
מכיוון שכך ובהתאם לזאת - רצוי לברר ולשאול לגבי ההסמכות השונות שקיבל האדם המטפל, המקום שבו הוא מטפל וקצת רקע עליו ועל העיסוק שלו. כל אלה יתנו לנו נקודת התייחסות אמינה לגבי השאלה האם הוא יוכל לטפל בנו כראוי. כמובן, גם המלצות וסיפורים מפי מטופלים יוכלו לעזור לנו להבין מול מי אנחנו עומדים ולבצע את ההחלטה הנבונה ביותר עבורנו.

 
טיפולים במים -  מקום קסום