ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - טיול באלמגור וטיפולי מים

טיול באלמגור וטיפולי מים

טיול לאלמגור – כל הדברים הטובים

לא אחת אנו יושבים וחושבים על יעדים חדשים ומעניינים לטיול. כל אזור בארץ מציע לנו עניין ונופים, אבל אין ספק שלצפון יש היצע מרשים במיוחד. בין עשרות היישובים, האטרקציות והאתרים, בולט מושב אלמגור כנקודה של שלווה, שממנה אפשר לצאת לפעילויות מגוונות, או לחצר האחורית למנוחה בצל עצי המנגו.
 
מיקומו של מושב אלמגור בחבל כורזים אל מול כינרת, מאפשר גיחות קטנות ולא מחייבות וגם טיולים בצפון, הכל תלוי במצב הרוח ובמטרת הנסיעה. מכיוון שהמושב חקלאי במהותו, הנוף הסובב אותו הוא ירוק וכולל מטעים של גידולים ייחודיים כמו ליצ'י ומנגו ומציע שקט ושלווה שמופרים רק על ידי ציוץ הציפורים.
 
ישנן אפשרויות לינה רבות במקום, בצימרים מפנקים ומאובזרים הכוללים ג'קוזי, טלוויזיה ו – DVD, מרפסות עץ, חצרות רחבות ידיים, ארוחות בוקר ביתיות, בריכות פרטיות מחוממות ולמעשה אפשר להעביר כמה ימים מבלי לצאת מתחומי המושב ולהנות ממנעמיו הרבים, כמו בריכה הידרותראפית המציעה טיפולי מים מרגיעים ומבריאים באווירה נעימה. ה- טיפולים במים נערכים בסגנון ווטסו, מתאימים גם לזוגות ויחידים הבאים להתפנק, גם לנשים בהריון המבקשות להירגע ובעצם לכל מי שמחפש את הרגיעה המושלמת ולו לכמה שעות.
 
במושב עצמו מתגוררים אומנים המציגים חלק מיצירותיהם ברחבי האזור, ישנן שתי אנדרטאות שמאחוריהן סיפורי קרבות מרתקים ובמרחק של דקות ספורות ממנו יש שפע של פעילויות כמו טיולי סוסים, טרקטורונים, מסלולי הליכה לכל המשפחה וגם למיטיבי לכת, כולל הפעלות של ספורט אתגרי, אבל גם אפשרויות בילוי שלא מחייבות ביטוח רפואי כמו מוזיאונים, אתרי עתיקות וכמובן רביצה נינוחה לחופי הכינרת.
 
אז בפעם הבאה שאתם תוהים לאן אפשר כבר לנסוע, בקרו במושב אלמגור ובסביבותיו והבטיחו לעצמכם בילוי מהנה, מעניין ושלו במיוחד.

ספא בצפון הכנרת