ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - חבילות ספא - חשוב להירגע

חבילות ספא - חשוב להירגע

כשאנחנו שומעים את הצירוף חבילת ספא, מיד עולה לנגד עינינו תמונה בה אנו עטופים בחלוק מגבת עם חיוך רגוע, אחרי עיסוי מפנק וברקע מתנגנת לה מוסיקה רכה ומלטפת.
המושג חבילת ספא הוא פיתוח בן ימינו, הנועד להעניק מגוון של דרכים למציאת מרגוע לגוף ולנפש.
חבילת ספא נועדה, בראש ובראשונה, להעלות את מצב הרוח, השלווה והנינוחות של האדם. במרוץ היומיומי שאנו חווים, עם המתח שמצטבר עם כל יום שעובר, חשוב מאד לפנות זמן מידי פעם ופשוט להתרחק, לשכוח מכל העולם ולהירגע. אם אדם מפנה זמן למדיטציה יומיומית ולתרגילי מתיחות ונשימות, הוא לא ממש צריך ללכת לספא, אבל מי מאיתנו באמת חי ככה?
ההשפעה המרגיעה על הנפש היא בעלת השפעה דומה על הגוף. היום כבר ידוע, שאין ממש הפרדה ברורה בין גוף לנפש. לחץ נפשי יוצר כאב ומחלות ולהיפך.

חבילת ספא צריכה לכלול טבילה במים

כשאתם באים לבחור חבילת ספא, כדאי שתוודאו, כי היא כוללת גם טבילה במים.
המושג ספא התפתח עוד מימי הביניים, אז נודעה עיירה במזרח בלגיה בשם ספא בזכות המעיינות המינראליים שבה. אנשים נהגו להגיע אליה ולשתות את מי המעיינות, שהיו עתירי תחמוצת ברזל וגם לטבול בהם.
משמעות המילה Spa בלטינית היא ריפוי ע"י טבילה במימי מעיינות, בריכות מלאכותיות או אמבטיות.
מחקרים בני ימינו מוכיחים כי למים יש השפעה מרפאת על הגוף. במיוחד לטבילה במים חמים.
טבילה במים חמים משפרת את זרימת הדם, את הנשימה ומרגיעה את מערכת העצבים והשרירים.
מכאן, שחבילת ספא אמורה תמיד לכלול, בנוסף לעיסוי, גם טבילה באמבט או ג'קוזי או בריכה.

חבילת ספא – מתנה מפנקת

בין אם אתם רוצים להעניק לעצמכם מתנה (כי גם לכם מגיע) ובין אם אתם רוצים להעניק אותה לאהוב אחר, חבילת ספא היא מתנה נפלאה, העוטפת את המקבל אותה בתחושות של רגיעה, בטחון ואהבה.
קיימים כיום שפע של אתרים המציעים מגוון רחב של חבילות ספא בטווח רחב של מחירים. חבילת ספא באתר מבודד בצפון תעלה, מן הסתם, יותר מאשר חבילת ספא במרכז העיר. יותר ויותר בריכות מחוממות ברחבי הארץ מציעות חבילות ספא, המשלבות טיפולי מים עם עיסויים.
כשאתם מחפשים חבילת ספא מקורית ומפתיעה, מומלץ לחפש אחת המשלבת טיפול חוויתי במים חמים עם עיסוי על מיטת טיפולים. בכך, אתם יכולים להיות בטוחים שתצאו רפויים, מחויכים והכי חשוב- רגועים