ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - ווטסו - מה קורה כשאנו צפים במים?

מה קורה לנו כשאנחנו צפים במים?

שינוי במצב התודעה בזמן טיפול במים

כשאנחנו צפים על הגב במים חמימים, העיניים נעצמות, האזניים נכנסות למים ואנחנו יוצאים למסע חוויה במימד של המים.
דמיינו עצמכם צפים על הגב, הראש נתמך ועל הרגליים יש מצופים, כדי למנוע הקשתה של הגב התחתון. המצב הזה מרגיש כאילו אתם שוכבים על כלום. בבת אחת, הדם זורם בקלות והשרירים יכולים באמת להרפות ולנוח.
גם אנשים שיש להם צורך חזק להיות בשליטה כל הזמן נרגעים בזמן ציפה במים. כל אחד בקצב  שלו ועד לאן שמתאים לו....
אז כשאנחנו צפים ללא מאמץ במים חמימים והכל שקט מסביב, מתחילים לקרות דברים מעניינים במוח שלנו. החלק שאחראי על התפקוד היומיומי, על ביצוע המשימות והמטלות נרגע לאט לאט ומפנה את המקום לחלק במוח, שאחראי על הדימיון והאינטואיציה.
אני מטפלת מזה עשר שנים ומגוון החוויות של אנשים הוא רחב. יש אנשים שחווים ממש חוויה חוץ גופית,יש שחווים תחושה של ריחוף, יש החווים חזרה לרחם, יש אנשים שרואים המון צבעים, יש אנשים שפוגשים נשמות אחרות ויש כאלה שמרגישים כאילו חלמו הרבה חלומות קצרים ועוד ועוד

מדיטציה ללא מאמץ

לכולנו ידוע שכדי להגיע למצב מדיטטיבי עמוק, נדרש תרגול רב והתמדה. מה שיפה בחוויה במים, הוא שאנשים רבים למגיעים למצב מדיטטיבי עמוק באופן אוטומטי, מבלי להתכוון לזה ומבלי להתאמץ. זה פשוט קורה! כשאדם מגיע לרמת הרפייה עמוקה, כזו, המוח שלו מייצר גלי אלפא, בתחילה, ואז גלי תטא. גם לאחר הטיפול במים, המוח ממשיך לייצר את הגלים האלה וזה מראה שלטיפול במים יש השפעה לטווח ארוך.
כשאנחנו מגיעים למצב של רגיעה עמוקה אנחנו חווים בהירות מחשבתית, חווים אהבה והפחתה של המתח.

למי זה מומלץ?

אנשים שחווים,מתח בחיי היומיום, קושי בשינה, יוצרים ואמנים שרוצים לעודד את החלק היצירתי ואת הדימיון שלהם, ספורטאים לפני תחרות וכל מי שנמצא בתהליך התבוננות פנימי.
כמובן שטיפול יחיד הוא בבחינת הצצה פנימה, כדי לעבור תהליך עמוק, מומלץ לעבור סדרה של טיפולי וואטסו, כדי להביא את ההשפעות המיטיבות של המים באופן משמעותי יותר אל תוך החיים.