ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - ווטסו - בילוי רומנטי

ווטסו זוגי - בילוי רומנטי

טיפול זוגי הוא בילוי רומנטי יוצא דופן. שעה של ריחוף משותף במים חמים, עטופים באהבה וביטחון. טיפול זוגי במים כמתנה ליום נישואין, יום הולדת או כחוויה זוגית רומנטית. חוויה משותפת טיפה אחרת.

דמיינו עצמכם מגיעים למתחם הפרטי של הבריכה, נהנים ממוסיקה רכה ומלטפת, תה צמחים מרגיע וכיבוד קל, פינות ישיבה, מקלחת חמה, וחווים טיפול ווטסו במים מיוחד במינו. הניתוק מלחצי היומיום הוא מאד מהיר, כשמדובר בטיפול ווטסו במים. האוזניים במים, הגוף צף ומרחף במשך שעה שלמה, העיניים נעצמות והנשמה מתרחבת.

במרוץ היומיומי שאנו חווים, עם המתח שמצטבר עם כל יום שעובר, חשוב מאד לפנות זמן פעם ב...ופשוט להתרחק, לשכוח מכל העולם, להירגע ולפנות זמן, שמוקדש כולו לבני הזוג ולחוויה המשותפת שלהם.

טיפול ווטסו - מותאם אישית

טיפול ווטסו כולל מתיחות ולחיצות עדינות ובכך, מעניק הרפיה עמוקה בכל חלקי הגוף. מים חמים הם המקום האידיאלי בו הגוף יכול לחוש חופש מוחלט. התמיכה של המים בגוף והמגע החם והמלטף שלהם,  משרים על האדם רגיעה  עמוקה. האדם חווה שחרור ממתחים נפשיים כמו גם ממתחים גופניים. יכולת הציפה במים משחררת את הגוף מההשפעה של כוח הכבידה ומאפשרת תנועתיות בלתי מוגבלת, שלא קיימת ביבשה. תכונות מופלאות אלה של המים והשפעתם החיובית על האדם הם העומדים בבסיס של טיפול ווטסו.

כל טיפול ווטסו מותאם באופן אישי. התחושה בה נמצא המטופל במהלך טיפול ווטסו, המים הנעימים, והציפה בתוך ידיו של המטפל, מביאה למצב של רגיעת הגוף והשרירים וכך גם מגיעה רגיעת הנפש ותחושה נעימה יותר באופן כללי.
טיפול ווטסו מתאים לכולם! לכל מי שרוצה להרגיש טוב ולחזור לשקט. מצוין לנשים בהריון (החל מחודש רביעי) ולאחר הלידה לאנשים הסובלים מכאבי גב, שרירים, מצבי לחץ, הפרעות בשינה, דיכאון, חרדה, דימוי גוף נמוך ועוד.

טיפול ווטסו - מה זה אומר?

שיטת טיפול ווטסו משלבת רוטציות של הגוף, מתיחות, שחרור ולחיצות לאורך המסלולים של זרימת האנרגיה בגוף. המטפל תומך בגוף המטופל, מנענע אותו ומניע אותו במים בתנועות רכות וארוכות שיש בהן רצף מתמשך וזרימה עם המים, כמו ריקוד אינסופי.
הלחץ של המים על החלקים השונים של הגוף ממריץ את זרימת הדם בגוף ומעורר תפקודים רבים, שהיו מוזנחים ורדומים בגוף. הגוף מתעורר לחיים חדשים.
המתחם של הבריכה הוא פרטי, זוג שמגיע ליום כיף או בילוי רומנטי בערב, לא חולק את החלל עם אנשים זרים אחרים, כפי שנהוג במקומות רבים אחרים, וזה דבר נוסף שמייחד את המקום.האירוח במקום הוא באווירה חמה ואישית. ניתן גם להזמין למקום ארוחת בוקר זוגית או ארוחת סושי מפנקת לאור נרות.