ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - ווטאסו
מגיעים לנופש צימרים בגולן? בואו לבילוי שכולו חוויה!

הזמן שלכם ביחד הוא חשוב ויקר. ועד שפיניתם לעצמכם יומיים או שלושה של איכות, כדאי שהם יהיו הכי מוצלחים שאפשר. אז הכנו לכם את האטרקציה המושלמת לנופש – טיפול וואטסו מרגיע ואישי במיוחד. תודו לנו אחר כך.

אחד הדברים הכי טובים לאהבה הוא זמן פנוי שאתם מקדישים לבילוי מיוחד. בין עבודה, ילדים ואינספור התחייבויות, עד שכבר יש לכם זמן פנוי עם בני הזוג ואתם יוצאים לנופש צימרים בגולן, אתם בטוח מעוניינים שהוא יהיה הכי מדהים שיש. ומזל שאנחנו כאן כדי להמליץ לכם על הדובדבן שבקצפת, הטופ של עולם הרוגע והטיפולים. הכירו את עולמו המופלא של הוואטסו.

טיפולי וואטסו פותחו בארה"ב והגיעו אל המים החמימים שבהם הם מתבצעים הישר מתחום השיאצו. לאט ובהדרגה נוספו תנועות עדינות שמנצלות נפלא את כוחם של המים, תורמות להזרמת האנרגיה, הרחבת מעגלי התנועה וכמובן – גם לרגיעה מושלמת ולהנאה מדהימה עם בני הזוג. הטבילה המרגיעה במים ומהלך הטיפול יכולים להיות במסגרת טיפול אישי או זוגי, תלוי במה שאתם אוהבים. לרומנטיקנים שביניכם מומלץ להשקיע ולהפתיע את בני הזוג בדייט חלומי בתוך המים.

הוואטסו יכול לשמש רבות גם כטיפול מרפא המשכך כאבים ודלקות כרוניות. התזוזה השקטה בתוך המים מאפשרת להם לעשות עבורנו את כל העבודה ללא כל לחץ או התערבות. המים החמימים מנטרלים את היכולת שלנו להיות "בשליטה" ומפיגים גם מתחים ולחץ נפשי.
המים גורמים לגוף לצוף בשלווה בעוד שהטיפול מלווה בערסול קל ונעים של הגוף על ידי מטפלים מקצועיים ומבלי שתצטרכו לעשות דבר. האמת? אתם גם ממש לא צריכים להתאמץ במהלך הבילוי הזוגי שלכם. הכל כאן נועד לשחרר אתכם, לגרום לכם להתחבר אל התחושות הפנימיות וכן, אולי אפילו להתאהב מחדש...

אזור רמת הגולן נחשב לאיזור עתיר נחלים ומפלים שמשתלבים נפלא עם חוויית המים שמספקים מגוון צימרים בגולן המאפשרים לאורחיהם ליהנות מבריכות שחייה גדולות ויפות. רק שהפעם תזכו לשלב בחופשתכם עוד פעילות מים מיוחדת, שתמשיך את החוויה ותוכל להעצים את הזוגיות בדרך המושלמת. 

וואטסו