ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - בילוי ספא בראש השנה

ראש השנה הוא חג אופטימי אשר פונה אל עתידו של האדם. חג אשר עולות בו שאלות על חיינו ותהיות, האם הבחירות שבחרנו נכונות לנו, בעבר ובהווה. ראש השנה הוא חג של התחלות חדשות בו אנחנו שוקלים את חיינו על לשון המאזניים ומחליטים על הבאות. הוא חג שדורש מאתנו המון מחשבה והתבוננות אל תוך הנפש פנימה ועל כן, הינו זמן מאוד טוב להתנקות.
אחת הדרכים הטובות להתנקות היא דרך הטבע. לטבע יש כוחות משלו והשקט שבו, משפיע על נפש האדם. אחד האזורים בארצנו בו פועם הטבע במלוא עוצמתו, הינו אזור הגליל העליון והתחתון.
אזור הגליל עשיר במים אם אלו נחלים, מעיינות או בריכות טבעיות. ראש השנה אמנם נחגג לאחר החום הגדול של יולי אוגוסט אולם גם בתקופה הזו, בארצנו הקטנטונת עדיין חם וטבילה במים קרירים, מצננת את הגוף והופכת את החופשה בגליל, למרגיעה ואידיאלית.
אחד המקומות בהם ניתן להירגע בעזרת מים, הוא בספא המתמחה בטיפולי ווטסו הנעזרים בסגולות המים. סגולות המים כה רבות ועל כן המים משמשים מטפלים רבים. הטיפול במים משלב טכניקות מהתחום הטיפולי יחד עם יתרונות מים, על ידי כך, המטפל מצליח להגיע לנקודות בגוף המטופל, אליהן לא היה מגיע באף דרך אחרת. המים ידועים בתכונותיהם המרגיעות ובכוחם, לא רק לצנן, אלא גם לנקות את הגוף והנפש, במיוחד בתקופה, בה אנו עורכים חשבון נפש ומבקשים לשחרר ולהשתחרר.

השנה החדשה טומנת בחובה הבטחות וציפיות ואין כמו טיפול בספא לשחרור המתחים שהצטברו מהשנה הקודמת. שחרור מתחים מאפשר יציאה אל השנה החדשה בכוחות מחודשים. באתר הספא ישנם טיפולים שונים ומגוונים ולכולם מטרה אחת, לחלץ את השרירים, לשחרר אותם ועל ידי כך, להרגיע את הגוף. גוף רגוע יוצר תחושה של שלווה ונחת אשר לא אופיינית בשגרת היום יום העמוסה.
בעוד שאתרי ספא שונים במרכז, משרתים קהל גדול של לקוחות, ספא בגליל, מתאפיין באווירה יותר אינטימית. צוות המטפלים המיומן מעניק אווירה ביתית, אווירה היוצרת תחושה של ביטחון.
ניתן לשלב כמה סוגי טיפולים, כמו טיפול מרגיע במים עם מסאז' לאור נרות, אפשר להשתתף בטיפולים זוגייםטיפולי קבוצות או טיפולים ליחידים. לאחר הטיפול אפשר להישאר במתחם הספא ולהמשיך ליהנות.
מתחם הספא אינו מיועד לטיפולים בלבד וניתן ליהנות בו עם האנשים האהובים עלינו, אם אלו בני הזוג או בני המשפחה, אם אלו החברים או השותפים לעבודה. בספא מתחם אירוח מיוחד שניתן ליהנות בו זה מחברתו של זה, זמן אשר כולו איכות, פינוק ורוגע.
אל ספא באזור הגליל ניתן להגיע באופן מיוחד וניתן לשלב את הביקור בו עם טיול כיפי באזור. בגליל ישנם אתרים רבים בהם ניתן לבקר, עיירות ציוריות, נופים עוצרי נשימה, אטרקציות שונות וספורט אתגרי, דרך נפלאה להתחיל את השנה, כי שנה טובה היא שנה שמתחילה בבילוי טוב.

בילוי ספא בראש השנה