ספא טיפולי מים-טיפה אחרת - בילוי גיבוש בבריכה
 
בואו לבלות עם האנשים שאתם אוהבים – צוות, משפחה, זוגות או חברים בבריכה פרטית מקורה ומחוממת. ליהנות מחוויה מקרבת של צחוק, שחרור והנאה. מפגש חווייתי במים, במהלכו תלמדו לתמוך זה בזה ולתקשר ביניכם, ללא שימוש במילים. להתחבר לגוף, לנשום, לחוש כל חלק וחלק, להיות עם השקט והבהירות מעבר למחשבות והסחות הדעת.
מטיילים בצפון? מחפשים פעילות שבה כולם נהנים? מחפשים מקום מיוחד למסיבת יום הולדת? ב"טיפה אחרת" תוכלו ליהנות מאווירה אינטימית ומרגיעה. רק אתם ויקיריכם משתכשכים יחד במים או נרגעים בפינות הישיבה המפנקות שבמתחם.
בזכות כוח הציפה, במים הכול מרגיש קל יותר. הגוף נח מהעומס שמופעל עליו ביבשה. בנוסף, מחקרים הוכיחו, כי השהייה במים חמימים משפרת את מצב הרוח ומעלה את המורל. הלחץ של החיים בכלל והעבודה בפרט, מופחת ומפנה מקום לחיוך, צחוק והנאה רבה.
הבריכה המחוממת היא עגולה, בקוטר 5.5 מטר ובעומק של 1.30-1.10 מטר. מסביבה, דק מעץ וקירות עם חלונות שמכניסים את כל הירוק שסביבה פנימה.
 
מתחם הבריכה כולל מוסיקה, מקלחות, שירותים, פינת מים חמים וקרים, מרפסת, פינות זולה ופינות ישיבה והכל בעיצוב נעים ונקי. המתחם מאפשר לכם לבלות בפרטיות מלאה.
הפעילות המשותפת במים, בהנחייתה של אורלי גל, תוסיף הרבה עניין, שעשוע  וכיף למפגש שלכם. במהלך הפעילות תזכו להכיר אחד את השני מזווית טיפה אחרת, תשטפו את הציניות ותזכו בחוויה אינטימית ומגבשת באמת.
הפעילות מתקיימת במים חמים ומבוססת על וואטסו (שיאצו במים). השיטה משלבת בתוכה טכניקות שונות של מדיטציה, דמיון מודרך, תנועה מודעת, קול ועבודה אנרגטית.

במהלך המפגש, תעברו חוויה ממיסת מחסומים, תלמדו להקשיב זה לזה ללא מילים ותיהנו טיפה מחוויית ווטסו.
המפגש במים  מתאים גם למסיבת רווקות, קבוצת חברות , המחפשות דרך מקורית להפתיע חברה לכבוד יום הולדתה, למשפחות או לקבוצת חברים קרובים.
בילוי משותף בבריכה הוא הסיום המושלם או הפתיחה המושלמת עבור בילוי בצפון.
את הבריכה ניתן לשכור בשעות היום והערב, בכל ימות השבוע, בתיאום מראש

להתחבר לרגש, לנשימה, לעצמך ובעיקר, זה אל זה.